Vláknina na hubnutí Fibroki

Tento článek se zaměřuje na to, co je to vláknina na hubnutí Fibroki, v jaké formě se prodává a zda vám může při hubnutí pomoci. Také se dozvíte, co je to vůbec vláknina, proč je pro lidský organismus nezbytná a kdo za výrobou vlákniny Fibroki stojí.

Co je to vlastně vláknina

Ještě předtím, než se zaměříme na samotnou vlákninu Fibroki, bychom si měli vysvětlit, co je to vlastně vláknina. Vláknina je složitě stravitelná složka stravy, která se dělí na rozpustnou a nerozpustnou. Rozpustná vláknina je pro lidské tělo dobrým zdrojem energie, váže vodu a nabobtnává, což zvyšuje pocit sytosti a také reguluje trávení sacharidů a tuků. Nerozpustná vláknina má v popisu práce zejména podporu vyprazdňování stolice z tlustého střeva, neboť právě ve střevech zvětšuje objem jejich obsahu a podporuje odvod odpadních látek z organismu.

Různé internetové zdroje uvádějí poměrně velký rozsah doporučených hodnot pro konzumaci vlákniny, konkrétně se jedná o rozmezí od 12 do 30 g denně pro dospělého jedince. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí má problémy se zácpou a nadváhou, tak se ukazuje, že příjem vlákniny by měl být spíše v horních zde uvedených hodnotách.

Kde se nejvíce vyskytuje vláknina

 • luštěniny (fazole, hrách, sója)
 • ovoce (zejména jablka a banány)
 • ovesné vločky
 • žitné výrobky
 • kořenová zelenina (mrkev, petržel, celer apod.)
 • ořechy
 • cukety
 • květák
 • brokolice
 • sušenky Fibroki
 • a jiné

Vláknina Fibroki se představuje

Vláknina Fibroki je speciálně vyrobená vláknina distribuovaná úspěšným dietologickým centrem NATUREHOUSE pro účely podpory hubnutí, kterou si může do dietního plánu zařadit každý, kdo chce opravdu zhubnout. Vlákninu si můžete pořídit samostatně nebo jako součást doplňku stravy, přičemž některé tyto produkty si představíme dále v textu.

Vláknina Fibroki s příchutí jablka

Tato vláknina je obohacena o syrovátku za účelem lepší detoxikace lidského těla a dále v ní najdete důležité minerály jako jsou vápník, železo a hořčík. Jejím hlavním vlivem je zamezení chuti na sladké a dodání pocitu sytosti, což jsou 2 velmi důležité atributy hubnutí. Vlákninu Fibroki můžete konzumovat samostatně, nebo ji lze přidat do jogurtu a obvykle se užívají 2 polévkové lžíce po jídle ráno a večer.

Sušenky FIBROKI Tost

Vlákninu Fibroki si ovšem můžete vychutnat i ve formě skvělých sušenek s aroma vanilky a máslovou křehkostí. Sušenky obsahují nerozpustnou vlákninu a malé množství tuku a jsou proto ideální pochutinou pro dietní opatření, která nahradí obvykle pro dietu nevhodné jiné druhy vysokokalorických sušenek.

Sušenky FIBROKI rolin

Abyste nebyli při dodržování diety odkázáni pouze na 1 druh sušenek obsahujících vlákninu Fibroki, můžete si pochutnat i na dalších sušenkách, které jsou máslově křehké a mají aroma anýzu. Také v tomto případě podporují trávení a dodávají organismu nerozpustnou vlákninu.

Opravdu vláknina Fibroki funguje?

Jednoduchá odpověď ano by vás nemusela uspokojit, proto je důležité vědět, kdo vlastně za vlákninou Fibroki stojí. Vlákninu Fibroki doporučuje ve svém výživovém poradenství dietologické centrum NATURHOUSE, které vzniklo již v roce 1992 ve Španělsku a nyní úspěšné působí ve 40 zemích po celém světě včetně České republiky. V naší zemi má již 71 poboček, kde si můžete vlákninu Fibroki zakoupit a také vám můžou sestavit jídelníček na míru. Pokud vás ani toto o funkčnosti vlákniny Fibroki nepřesvědčilo, měli byste vědět, že její úžasné účinky využilo již více jak 4 miliony klientů NATURHOUSE po celém světě, kterým se podařilo snížit tělesnou váhu.

Vláknina Fibroki závěr

Jak vidíte, vláknina na hubnutí Fibroki je velmi vhodným doplňkem stravy při hubnutí, navíc si na ní můžete pochutnat ve formě sušenek, což je skvělá správa pro každého, kdo se bez podobných pochutin ve svém jídelníčku neobejde. Jestliže jsme vám díky tomu udělali radost, jsme za to rádi a také vám držíme palce, abyste zhubli podle vašich představ.

Vláknina na hubnutí Fibroki


Tags