Unilakt recenze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 3,67 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Pokud se snažíte zhubnout, nebo jen podpořit své trávení, můžete se obrátit na produkty od firmy Unilakt. Výrobce slibuje, že pokud jste začali s redukční dietou a trápí vás hlad nebo chutě na jídlo, Unilakt vám od toho odpomůže. Vyrábí se v několika příchutích. Jak přesně Unilakt funguje a jaké jsou odezvy uživatelů? To se dočtete v tomto článku.

Kdo může přípravek používat?

Přípravek je určen pro každého, kdo má problémy se zažíváním – nadýmání, křeče v žaludku, nebo také pro lidi, kteří nežijí zdravým životním stylem, ale přesto by pro sebe chtěli něco udělat. Prostředky Unilakt vám pomohou nastartovat váš organismus také na začátku diety, a v jejím průběhu zastaví hlad i vaše chutě na sladké.

Co obsahuje?

  • Jablečná vláknina: Unilakt je založen na vláknině, což jsou látky, které pomáhají zasytit. Při redukčních dietách tak mají tu výhodu, že v žaludku zvětší svůj objem a vy tak máte menší hlad a sníte toho méně. Vláknina má několik zdraví prospěšných účinků, jako je správné trávení, zdraví střev a předcházení rakoviny žaludku a střeva.
  • Chlorella: Chlorella je zelená řasa. Speciálně pro účely Unilaktu se tato řasa vyrábí v České republice. Chlorella pomáhá detoxikovat organismus – a to jak od běžných látek, tak také od látek v důsledku chemoterapie nebo radiace. Dále pak podporuje imunitní systém a pomáhá v hubnutí (zrychluje metabolismus, redukuje tělní tuk), snižuje cholesterol a hladiny cukru v krvi.
  • Vitamín C: Tento vitamín je pro lidské zdraví extrémně důležitý, ať už mluvíme o zdraví pokožky či vnitřních orgánů člověka. Pomáhá proti stresu, nachlazení a jiným nemocem, proti mrtvici i proti stárnutí.
  • Probiotika: Až 80 % lidského zdraví je tvořeno právě v trávicím systému. Probiotika posilují imunitní systém, snižují zažívací potíže, duševní i neurologické poruchy. Probiotika jsou bakterie v trávicím traktu, které podporují schopnost těla vstřebávat živiny a bojovat s infekcemi.
  • Skořice: Skořice působí jako silný antioxidant, má protizánětlivé účinky, bojuje proti onemocnění srdce, podporuje funkci mozku, osvěžuje dech a je zdravý i pro vaši pokožku.

Užívání

Unilakt lidé užívají ve třech dávkách denně. Pokud jen chcete vylepšit zdraví svého trávicího traktu, užíváte 15 tablet denně. Pokud se ale snažíte podpořit účinky své redukční diety, doporučuje se až 30 tablet denně. Nezapomeňte na dostatečný příjem tekutin – pokud totiž přijímáte vlákninu bez dostatečného množství tekutin, hrozí zácpa. 10 tablet obsahuje 2,6 g vlákniny.

Výhody Unilaktu

  • Ať už věříte tomu, že vám přípravek pomůže zhubnout, nebo ne, pravdou je, že s pomocí přípravku zvyšujete množství přijaté vlákniny. To je extrémně důležité, protože lidé mají tendenci jíst příliš vlákniny velmi malé množství.

Nevýhody Unilaktu

  • Unilakt ve formě tablet se užívá v obrovském množství – až 30 tablet denně. To znamená 10 tablet třikrát denně. A to je poměrně velké množství.
  • Příliš vysoká cena – jedna tableta vás vyjde na 1 Kč. Při příjmu 30 tablet denně pak „projíte“ 30 Kč, měsíčně tedy až 900 Kč.

Recenze uživatelů

  • Někteří uživatelé si ztěžují, že si nevšimli žádné změny. (To ale může být způsobeno tím, že vláknina působí nenápadně, a pokud neupravíte své stravování, nemusíte si všimnout rozdílu).
  • Jiní si výrobek velmi pochvalují, jsou to především uživatelé, kteří přiznávají, že museli upravit i svůj jídelníček.

Závěr

S pomocí Unilaktu tedy můžete do svého jídelníčku přidat důležité živiny, které vám pomohou zhubnout. Nejedná se o nijak převratné živiny, je možné je přijímat také ve formě klasické stravy. Avšak jen málo z nás opravdu dosáhne na předepsané hodnoty těchto živin, proto si pomáháme různými doplňky stravy. Jedním z nich je i Unilakt.

Unilakt recenze