Tablety na hubnutí

Tablety na hubnutí jsou nejpříjemnější formou, jak můžete podpořit tvarování vašeho těla k větší štíhlosti a kráse. Proto jsme pro vás sepsali přehled několika přípravků, které mají různé vlivy na hubnutí, včetně jejich popisu a způsobu dávkování. Přečtěte si náš článek a hned budete vědět, co vám pomůže zhubnout!

Přehled přípravků na hubnutí

Carb Blocker

Tablety na hubnuti Carb BlockerTento přípravek na hubnutí blokuje příjem rychlých kalorií, které konzumujete prostřednictvím pečiva a různých sladkostí. Díky tomu Carb Blocker snižuje denní příjem kalorií až o 20%, což jak jistě uznáte, je velice solidní pokles, ovšem abyste pocítili účinek, je nutné užívat produkt nejméně 2 měsíce. V balení se nachází 120 tobolek a doporučené dávkování je 1 tableta před jídlem, kterou byste měli zapít 0,3 – 0,5l vody.

Koupit můžete zde

Spirulina Taiwan

Tablety na hubnuti Spirulina TaiwanZelenomodrá sinice má velké množství zdraví prospěšných účinků, přičemž hlavním základem tohoto vlivu je bohatství důležitých látek pro lidské tělo, které spirulina obsahuje. Také to je důvod, proč je vhodné konzumovat spirulinu v průběhu hubnutí, jelikož dodává tělu potřebné látky a organismus již nepotřebuje ukládat tuky, čímž podporuje hubnutí. Doporučené dávkování je přibližně 5 tablet 3x denně před jídlem, jenž je nutné zapít větším množstvím čisté neperlivé vody.

Koupit můžete zde

KLAS LKVB 90 tablet

Tablety na hubnuti KLAS LKVB 90 tabletElementárním předpokladem každého úspěšného hubnutí je správná funkce metabolismu, jenž má na starosti spalování tuků. Abyste dosáhli harmonické funkce metabolických procesů, můžete užívat přípravek Klas LKVB6, který tento proces podpoří, jelikož obsahuje lecitin, mořskou řasu, jablečný ocet a vitamin B6. Obvyklé dávkování je 1 tableta 1x za 2 dny, přičemž pro maximální účinek byste měli produkt užívat nejméně 2 – 3 měsíce. Jestliže máte problémy se štítnou žlázou nebo Parkinsonovou chorobou, tak se nejprve domluvte se svým ošetřujícím lékařem, zda je možné preparát pro hubnutí využít.

Koupit můžete zde

Bioaktivní C.L.A. Booster 80 kapslí

Tablety na hubnuti C.L.A. Booster 80 kapslíKaždý zájemce o hubnutí nepochybně ví, že konjugovaná kyselina linolová (C.L.A.) dokáže odbourávat tuky do krevního řečiště a svalstva, kde dochází k jejich spalování a navíc podporuje vytvoření svalů, což jsou také vlastnosti tohoto produktu, které se při snižování nadváhy rozhodně hodí. Vedle kyseliny linolové je součástí kapslí extrakt ze zeleného čaje, jenž podporuje nejenom hubnutí, ale i zdraví. Denně se užívá 2 – 6 kapslí v průběhu jídla.

Koupit můžete zde

STARLIFE L-Arginine 500 90 kapslí

Tabletky na hubnuti L-Arginine 500 90 kapslíPři snižování tělesné váhy je důležitý denní počet kalorií, které dokážete spálit. K tomu přispívá jakákoliv fyzická a částečně i duševní činnost, ovšem ne každý ví, že i v klidovém režimu na gauči nebo ve spánku se spalují kalorie, za což odpovídá svalová hmota, jenž neustále potřebuje energii. Z toho důvodu platí přímá úměra, že čím více svalů máte, tím lépe budete hubnout a právě tvorbu svalstva podporuje aminokyselina arginin obsažená v přípravku L-Arginine 500. Obvykle se užívají 1 – 2 tablety denně po dobu nejméně 2 – 3 měsíců.

Koupit můžete zde

NATURPOWER Pea Protein (hrachový protein)

NATURPOWER Pea Protein (hrachový protein)Dalším přípravkem, jenž pomáhá budovat svalovou hmotu, která přirozeným způsobem spotřebovává energii z jídla a tukových zásob, je hrachový protein – Pea Protein, který obsahuje hodně bílkoviny ve formě proteinu, ale také sodík, vápník nebo železo. V tomto případě se nejedná o klasické tablety, ale o prášek rozmíchávaný ve vodě či mléku, což z něj dělá skvělou alternativu k předchozímu L-Aginine 500 pro zájemce o hubnutí, kteří nechtějí polykat jenom samé kapsle. Vybírat můžete mezi čokoládovou a vanilkovou příchutí a užívají se 1 – 3 dávky denně.

Koupit můžete zde

Tablety na hubnutí shrnutí

Námi uvedený přehled tablet na hubnutí ukazuje, že pro zbavení se nadbytečných kilogramů je potřeba snížit denní příjem kalorií, podpořit metabolismus a současně růst svalové hmoty. Za pomoci přípravků na hubnutí se vám to může povést a kilogramy půjdou určitě dolů, proto s nákupem dlouho neváhejte, ať zhubnete co nejdříve!

Tablety na hubnutí


Tags