Synefrin recenze

Molekulárně je synefrin velmi podobný mechanismu efedrinu (nelegální látka na spalování tuku), jen méně účinný. Běžně se označuje jako spalovač tuků (i v tomto ohledu je ale v porovnání s efedrinem méně účinný). Synefrin dokáže vyvolat některé vedlejší účinky týkající se trávení a cirkulace. Původem pochází látka synefrin z hořkého pomeranče, což je potravina, která chladí metabolismus.

Co je Synefrin?

Synefrin je protoalkaloidová sloučenina a stopový amin, který může být endogenně produkován v lidském těle nebo se nachází ve vysokých koncentracích v ovoci zvaném hořký pomeranč (citrus aurantium), ze kterého synefrin můžeme získat. Nejedná se o běžné ovoce. Tento hořký pomeranč má schopnost ochlazovat metabolismus, což neznamená, že je příčinou vašich studených rukou či nohou. Tím, že se metabolismus snaží zahřát, zvyšujete svůj energetický výdej – a hubnete.

Jak to funguje?

Vaše tělo se po přijetí látky zvané synefrin snaží zahřát, takže spotřebuje více energie – a to bez ohledu na to, zda jste aktivní nebo jen odpočíváte. A co je nejlepší, že tato energie pochází z tuků a zabraňuje tak jejich ukládání. To znamená, že k hubnutí dochází i bez přidání pohybu. Mimo to se zbavíte také nadbytečné vody z organismu. Účinnost Synefrinu můžete ještě zvýšit s užíváním kofeinu.

Složení Synefrinu

Přípravek Synefrin obsahuje kromě látky zvané synefrin (Citrus aurantium) také mikrokrystalickou celulózu a stearan hořečnatý, sorbitol a fosforečnan vápenatý. Výzkumy potvrdili, že při užívání přípravku skutečně dochází ke spalování tuku.

Výhody Synefrinu

  • Hubnutí bez potřebného cvičení.
  • Poměrně nízká cena.
  • V kombinaci s kofeinem se zesilují účinky Synefrinu, tím si lidé také doplňují hladiny energie.
  • Malé, lehce polykatelné tablety, stačí 1 tableta denně.

Nevýhody Synefrinu

  • Pokud hubnete bez cvičení, můžete časem objevit „přebytečnou“ kůži. Ta vzniká, pokud vaše tělo hubne bez cvičení. Proto je třeba nějaký ten pohyb zahrnout.
  • Nutné je přesné dávkování.
  • Díky termogennímu účinku (dochází k ochlazování metabolismu) se při cvičení budete pořádně potit, jak se váš organismus bude snažit zahřát.

Vedlejší účinky

Některé organizace varují před používáním synefrinu jako doplňku stravy, obzvláště v kombinaci s kofeinem. Zvyšuje totiž riziko zvýšení krevního tlaku, hrozí infarkt, mrtvice, omdlévání, bolesti hlavy a vzniknout může i zvýšená citlivost na slunce. Přípravek by rozhodně neměly užívat těhotné a kojící ženy a lidé s diabetes. Užívání synefrinu vede ke zhoršení glaukomu.

Kombinace s kofeinem

Výrobce uvádí, že účinky synefrinu jsou zesíleny, pokud jej užijete společně s kofeinem. Avšak tato kombinace je podle všeho nebezpečná a jen zesiluje vedlejší účinky synefrinu. Častý je třes rukou, zvýšený srdeční tep, střídání tělesné teploty a další.

Recenze uživatelů

Celá řada uživatelů si užívání Synefrinu pochvaluje a hodnotí ho jako velmi užitečný produkt, který nemá na trhu konkurenci. Jiní ovšem nepozorovali žádné účinky (a to v rámci spalování tuků i vedlejších účinků). Pravdou ale je, že tito uživatelé u pobírání Synefrinu necvičili, ti co cvičili, si pochvalovali rychlejšího úbytku hmotnosti.

Shrnutí

Snadnost užívání, nízká cena a poměrně dobré výsledky činí ze Synefrinu velmi dobrý spalovač tuku, kteří lidé s oblibou užívají k hubnutí. Je vhodné užívání tohoto prostředku doplnit cvičením, abyste zformovali svou postavu. Pokud navíc doplníte i zdravou stravu, dosáhnete poměrně rychlého účinku hubnutí. Důležité je ale také zvážit vedlejší účinky, které rozhodně nejsou zanedbatelné, a zamyslet se nad tím, jestli vám přivození si dalších zdravotních problémů stojí za krásnou postavu.

Synefrin recenze