Proenzi 3 plus recenze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Klouby namáháme každý den. Jejich namáhání je o to větší, pokud trpíte nadváhou, máte těžkou fyzickou práci nebo pokud aktivně sportujete. V takovém případě dochází k většímu opotřebení kloubů a je potřeba klouby nějakým způsobem dát do pořádku. Proto se velké množství lidí obrací na doplňky stravy pro klouby. Jedním z nejoblíbenějších doplňků je Proenzi 3 plus. Ale je skutečně tak účinný, jako je oblíbený?

Co je Proenzi 3 plus?

Proenzi 3 plus jsou tablety, které vyrábí česká společnost. Slouží jako výživa pro klouby, které jsou namáhány, nebo které léty ztratily své kvality. Léčebná kůra s pomocí Proenzi trvá asi 3 měsíce, po tuto dobu užíváte tablety Proenzi. Efekt užívání je ale dlouhodobý – po ukončení užívání Proenzi 3 plus se můžete těšit ještě 2-3 měsíce z přínosů tohoto přípravku. Účinek tedy není trvalý, avšak je dlouhodobý a kůru je možné opakovat několikrát ročně.

Složení Proenzi 3 plus

Proenzi 3 plus obsahuje základní stavební látky kloubu: Glukosamin a Chondroitin sulfát ve správném poměru. Obě tyto látky jsou spolu s kolagenem zodpovědné za pevnost chrupavky, ale i jiných pojivových tkání v těle (jako jsou šlachy, vazy). Další složkou je ExPur komplex, což je vlastně spojení vitamínu C a kolagenu. V tabletách Proenzi tedy přijímáte všechny základní stavební složky chrupavky a navíc vitamín C, který napomáhá ke správné tvorbě kolagenu.

Dávkování

Proenzi 3 plus mohou užívat dospělí i děti od 12 let. Dospělí užívají 3 tablety, děti 1 tabletu denně, nejlépe po jídle. Tablety je vhodné zapít dostatečným množstvím vody a po celý den dbát na dodržování pitného režimu. Celková délka léčebné kůry s Proenzi je minimálně 2-3 měsíce. Poté si dejte přestávku a kůru několikrát za rok opakujte.

Pro koho je výrobek určen?

Výrobek je určen především pro ty, kteří nadměrně zatěžují své klouby. Do této skupiny patří sportovci, těžce fyzicky pracující lidé a také lidé obézní, kteří svou vlastní vahou své klouby zatěžují, a lidé vyššího věku, u kterých jsou klouby opotřebeny věkem. Tablety jsou bezlepkové, neobsahují ani laktózu, takže jsou vhodné jak pro celiaky, tak také pro vegany. Těhotné a kojící ženy by se před užíváním měli poradit se svým lékařem.

Proenzi 3 plus – výhody

  • Český výrobek.
  • Dlouhodobý účinek – i po ukončení užívání tablet trvá účinek Proenzi 3 plus ještě cca 2-3 měsíce.
  • Působí ve všech zatěžovaných kloubech – tedy v kolenech, kyčlích, ale také v kloubech páteře a rukou.
  • Proenzi 3 plus je držitelem certifikátu GMP, který dokládá jeho účinnost.
  • Žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání.

Proenzi 3 plus – nevýhody

  • Pro dosažení účinků je nutné dlouhodobé užívání přípravku.
  • Cena se může zdát poměrně vysoká, za dvouměsíční kůru dospělého jedince (tj. 180 tablet) zaplatíte cca 800 Kč.
  • Velikost tablet – špatně se polykají, ale je možné je přepůlit nebo rozdrtit pro snadnější užívání.

Recenze uživatelů

Uživatelé se dělí na dvě skupiny. První skupinu tvoří lidé, kteří si nevšimli žádných účinků, a to ani po dlouhodobém užívání. Druhou skupinu tvoří lidé, kteří si výrobek chválí (a těch je většina). Příkladem je například paní, která trpěla revmatoidní artritidou – projevy nemoci se snížily, paní nepociťovala téměř žádnou bolest kloubů.

Shrnutí

Proenzi 3 plus je oblíbený český výrobek v oblasti výživy kloubů. Obsahuje pouze látky, které jsou důležité pro stavbu kloubů. Jejich účinnost je ověřená několika stovkami uživatelů. Účinky tablet je vhodné podpořit také úpravou svého jídelníčku – zaměřit se ve svém stravování na vitamíny, minerály a stopové prvky, popřípadě se snažit zhubnout a odstranit tak nadměrný tlak na klouby.

Proenzi 3 plus recenze


Categories Pro zdraví Recenze