Pharmaton Geriavit názory lékařů a srovnání cen

Možná se to občas stane i vám – ráno se nemůžete dostat z postele, a když už se k tomu přinutíte, celý den jako byste prospali. Jste fyzicky i psychicky unavení, práce vás nebaví a nemůžete se na ni pořádně soustředit – celý den se jen těšíte na to, až se vrátíte zase do postele. Příčiny mohou být psychické – dlouhodobý stres apod. – ale někdy je tento stav způsoben stárnutím či hormonálními změnami. Pharmaton Geriavit bojuje proti takovýmto stavům, dodá vám energii a potřebné vitamíny a minerály.

Co je Pharmaton Geriavit?

Tobolky Pharmaton Geriavit vám dodají energii do každého dne. Bojují proti únavě, vyčerpání, ale také v případě, kdy je potřeba doplnit do svého těla vitamíny a minerály (po nemoci, rekonvalescenci nebo v důsledku stárnutí či imunitní poruchy). Jedná se tedy o multivitaminový přípravek, který obsahuje komplex potřebných látek, jež vám dodají energii a zároveň podpoří vaši imunitu.

Složení Pharmaton Geriavit

Hlavní složkou tohoto výrobku je výtažek ženšenu. Ženšen samotný se v tradiční čínské medicíně již léta používá k doplnění energie, jako elixír mládí, pomáhá zvýšit koncentraci, zlepšit celkovou imunitu člověka. V některých studiích bylo dokonce prokázáno, že lidé, kteří dlouhodobě užívali ženšen, se dožili vyššího věku. Takže již samotný ženšen je velmi důležitý pro celkovou vitalitu. Další složky Pharmaton Geriavit představuje vitamíny a minerály, které si naše tělo neumí vyrobit, ale které potřebuje.

Kdo může Pharmaton užívat?

Tento přípravek je primárně určen pro osoby, které mají náročné povolání, pro pracující důchodce, pro lidi v pokročilém věku, kteří si chtějí zachovat vitalitu, lidé, kteří prožívají dlouhodobý stres, a také osoby, které mají oslabenou imunitu (například po prodělání choroby). Pharmaton Geriavit mohou díky žádnému obsahu cukrů bez problémů používat také diabetici. Dále pak mohou Pharmaton používat osoby, které drží dietu nebo hodně cvičí – v takovém případě potřebuje organismus doplnit některé důležité živiny.

Kdo by se měl užívání vyhnout?

Přípravek Pharmaton Geriavit by neměli užívat osoby se zvýšenou hladinou vápníku (v krvi, moči), pacienti s nesprávnou funkcí ledvin a také osoby alergické na jakoukoli složku Pharmaton Geriavit. Užívání výrobku není určeno pro děti a mladistvé (vzhledem k tomu, že jedna tobolka obsahuje doporučenou denní dávku určenou pro dospělého člověka). Také těhotné a kojící ženy by se měly poradit s lékařem.

Dávkování

Celkový proces léčby trvá 2-3 měsíce. K tomuto účelu si vystačíte s jedním balením Pharmaton Geriavit 100 tobolek, které vás vyjdou na cca 729 Kč. První 2-3 týdny užíváte dvě tablety denně – jednu ráno při snídani a druhou večer při večeři (vždy během jídla). Po tomto období již stačí užívat jednu tobolku denně, a to ráno. Někomu se mohou zdát tobolky příliš velké k polykání – v tom případě je rozřízněte a užijte obsah tobolek. Nezapomeňte je zapít sklenicí vody.

Názory lékařů

Řada lékařů tento přípravek svým pacientům po dosažení 45 let doporučují, když se u nich projeví příznaky vyčerpání, únava či stres, nebo pacientům, kteří prošli náročnou léčbou. Mimo to je vhodný také pro lidi, kteří trpí podvýživou (a nedostává se jim množství vitamínů, které je pro fungování těla potřebné) nebo lidí na redukční dietě. Velké množství pacientů si přípravek chválí, i když je jeho cena poměrně vysoká (730 Kč za tříměsíční kůru).

Shrnutí

Pharmaton Geriavit je bezpečný přípravek, který vám nejen pomůže doplnit energii, ale také pozitivně působí na celkové zdraví člověka a odvrací první známky stárnutí. To všechno díky důležité obsažené látce – ženšenu, který byl užíván již v tradiční čínské medicíně pro své zdraví prospěšné účinky na lidské zdraví. Ženšen doplňují další důležité vitamíny a minerály, které znamenají komplex multivitaminů pro potřeby dospělého člověka.

→ Objednat Pharmaton Geriavit ←

Pharmaton Geriavit názory lékařů a srovnání cen


Categories Pro zdraví Recenze