Lipoxal Extreme a Effect recenze

Spousta žen (ale i mužů) se v dnešní době snaží zhubnout. Někteří se na doplňky stravy, které jim pomohou zhubnout, obrací hned, jiní až s prvními neúspěchy. Avšak je potřeba pochopit, že doplňky stravy vám mohou pomoci zhubnout, ale neudělají všechnu práci za vás. Štíhlá postava je něco, co je v dnešní době moderní, někdy dokonce žádané. Nejenže budete vypadat lépe, budete se také cítit lépe a budete mít větší sebevědomí. Mezi takové pilulky na spalování tuku patří Lipoxal Extreme a také Lipoxal Effect.

Lipoxal Extreme vs. Lipoxal Effect

Oba dva jsou léky určené na podporu hubnutí a rychlejší spalování tuků. Lipoxal Extreme nabízí ještě o něco účinnější složení, které ještě o něco více podporuje spalování tuků. Lipoxal Extreme je tedy vyvinut z původního Lipoxalu Effect, s tím, že je ještě o něco více účinnější.

Účinky Lipoxalu

Lipoxal jsou pilulky určené především pro ženy, které nabízí podporu v oblasti hubnutí. Neobejdete se ale bez úpravy svého dosavadního jídelníčku. Lipoxal vám pomůže rychleji spalovat tuky, takže výsledky vašeho zdravého stravování budou rychleji viditelné. Lipoxal funguje na tom principu, že vám navodí pocit sytosti, takže nebudete mít chuť na nezdravé a sladké mlsání.

Lipoxal – složení

Lipoxal patří k výrobkům, které obsahují přírodní složky (extrakt ze zeleného čaje, guarany, ženšen, konjac glucomannan ad.), ale také chemické látky (synefrin – tato látka pomáhá zrychlit metabolistmus, tedy zrychlit spalování tuků, a zvýšit hladinu energie).

 • Konjuc glucomannan – jedná se o rostlinu, která roste v Japonsku v nadmořské výšce cca 800 metrů nad mořem. Tvoří hlavní účinnou látku v Lipoxal. Tato látka je zodpovědná za delší pocit sytosti, působí tedy vlastně jako vláknina. Není vůbec kalorická a dokáže na sebe vázat vodu, čímž zvětší svůj objem a navozuje pocit sytosti. (Důležitý je dostatečný pitný režim.)
 • Guarana – tato přírodní složka pomáhá regulovat pocit hladu. Obsahuje kofein, takže podporuje hladiny energie a stimuluje krevní oběh.
 • Extrakt ze zeleného čaje – zelený čaj upravuje metabolismus tuků a napomáhá tak jejich rychlejšímu spalování. Dále pak blokuje ukládání a rozmnožování tukových buněk.
 • Ženšen – tato rostlina má řadu významných vlastností, mezi nimi jmenujme například udržování mladé a zdravé pokožky, boj proti únavě a také upravuje hladiny krevního cukru.
 • Synefrin – je látka z hořkých pomerančů, zlepšuje spalování tuků.
 • Extrakty z listů olivovníku – působí jako antioxidant (odvádí škodlivé látky z těla ven).

Dávkování

Lipoxal užíváte 3 krát denně po jedné až dvou pilulkách. Důležité je každou pilulku zapít sklenicí vody a celý den dbát na dostatečný pitný režim, protože hlavní látkou Lipoxalu je vláknina, která pro svou správnou funkci potřebujete dostatek vody.

Výhody Lipoxal

 • Urychlení spalování tuků.
 • Snižování hmotnosti.
 • Větší množství energie.
 • Delší pocit sytosti.
 • Přírodní složení.

Nevýhody Lipoxal

 • Výrobce uvádí přírodní složení, avšak obsahuje i látku synefrin, která přírodní bohužel není.
 • Nutnost změnit svůj životní styl, aby výrobek fungoval (ale toto negativum má většina prášků na hubnutí).
 • Nutnost dbát na dostatečný pitný režim.
 • Vedlejší účinky jsou spojovány s vysokým příjmem vlákniny (zácpa, nevolnosti, průjem, dehydratace) – to vše lze ale vyřešit správným pitným režimem.
 • Četnost denní dávky – Lipoxal musíte jíst třikrát denně, což je poměrně velké množství.
 • Vyšší cena.

Recenze

ÚČINNOST

Spousta uživatelek si pochvaluje účinnost tohoto přípravku – skutečně jim pomáhá hubnout. Najdou se však i uživatelky, které se však žádného účinku nedočkaly (a to i přes zavedení sportu a úpravy jídelníčku). Velké množství uživatelek uvádí, že se snížila jejich chuť na jídlo a přejídání.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY

Přírodní složení slibuje téměř žádné vedlejší účinky. Ty byly spojovány zejména s náhlým zvýšením vlákniny a problémy v oblasti trávení (nadýmání, nevolnosti, zácpa atd.). Po čase ale tyto obtíže přešly. V jednom případě si uživatelka stěžovala na krvácení z konečníku způsobené nadměrným příjmem kofeinu (který je obsažen v guaraně).

Shrnutí

Lipoxal – ať už Extreme nebo Effect – jsou prášky, které mají podpořit hubnutí. Slovo podpořit je zde hodně důležité, protože je třeba si uvědomit, že tyto prášky neudělají veškerou práci za vás. Pokud hubnete, tak zrychlí účinky hubnutí, pomohou vám rychleji spalovat tuky a zároveň vám dodají energii i na nějakou tu sportovní činnost. Hubnutí je ale i nadále ve vašich rukou.

Lipoxal Extreme a Effect recenze


Categories Pro zdraví Recenze