Léky na hubnutí

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Jestliže se snažíte zbavit nadváhy a nedaří se vám to, můžete vyzkoušet některé léky na hubnutí, kterých je na českém trhu dostatek. V následujícím textu se podíváme na vybrané produkty, jenž si můžete pořídit bez předpisu, nebo které vám může předepsat váš ošetřující lékař.

Léky na hubnutí bez předpisu

Fat Blocker

Léky na hubnutí - Fat BlockerJedná se o 100% přírodní produkt, jehož účinné látky pocházejí ze schránek mořských korýšů, přičemž hlavní vliv produktu spočívá v tom, že blokuje příjem tuků ze stravy a díky tomu dochází k výraznému snížení příjmu kalorií. Další výhodou výrobku je, že zpomaluje proces trávení a tak by se měla prodloužit doba, za kterou přichází hlad a příjemným bonusem pro lidské zdraví je i přidaný vitamin C. V balení se nachází 90 tobolek a doporučené dávkování je 1 tableta denně před jídlem, jenž se musí zapít alespoň 1/4l vody.

Koupit můžete zde

Bio Kokosový olej

Léky na hubnutí - Bio Kokosový olejKokosový olej nabízí u hubnutí hned několik úžasných účinků, které nelze přehlédnout. Jelikož navozuje pocit sytosti, je možné ho využít jako doplněk stravy při různých dietách, dále upravuje funkci metabolismu, což pomáhá při spalování tuků a v neposlední řadě mastné kyseliny, jenž kokosový olej obsahuje, tělo skvěle využije k tvorbě energie a proto se při jeho konzumaci neukládají tuky do organismu. Kokosový olej má navíc další zdraví prospěšné účinky a může se využít nejenom pro přípravu potravin, ale i na pokožku nebo vlasy.

Více – Kokosový olej a jeho účinky

Koupit můžete zde

ISWARI Bio Chia semínka 200g

Léky na hubnutí - Bio Chia semínkaChia semínka patří mezi zázraky přírody, jelikož mají široké spektrum příznivých účinků na lidský organismus. Mezi ně patří i dobrý vliv na hubnutí, přičemž v této souvislosti můžeme zmínit fakt, že podporují růst svalové hmoty a stabilizují hladinu cukru v krvi. Rozvinuté svalstvo je pro správnou tělesnou váhu velmi výhodné, jelikož svaly spotřebovávají nemalé množství energie i v klidovém režimu. Většinou se užívají 1 – 2 polévkové lžíce Chia semínek denně, nasypat je můžete například do jogurtu nebo různých kaší a cereálií.

Více – Semínka Chia

Koupit můžete zde

BIO Matcha Tea Gastro 30x2g

Lék na hubnutí - Matcha Tea GastroPravidelného pití tohoto čaje dováženého hlavně z Japonska a Číny podporuje spalování tuků, což je elementární předpoklad snižování tělesné váhy. Dalším příznivým vlivem je detoxikace organismu, která umožňuje lidskému tělu lépe hubnout, dále obsahuje mnoho důležitých látek, což oceníte například při redukční dietě, ve které můžou chybět některé složky potravy. Velkou výhodou produktu je, že si z něj můžete udělat nejenom teplý, ale i studený nápoj. Pro dospělé jsou doporučovány 4 – 8 g denně.

Více – Čaj na hubnutí

Koupit můžete zde

Léky na hubnutí na předpis

ADIPEX RETARD 100x15mg tobolky

Tento lék potlačuje chuť k jídlu a je určen pro lidi postižené obezitou, kteří mají BMI vyšší než 30 a účinnou látkou je fentermin. Obvykle se užívá 1 tableta ráno společně se snídaní, v některých případech může být denní dávka zvýšena na 2 tablety. Léčebná kůra je určena na 4 – 6 týdnů, maximálně však na 3 měsíce. Adipex je nevhodný zejména pro pacienty s vysokým krevním tlakem, srdečními a cévními problémy, plicní hypertenzí, depresemi nebo alkoholiky. Další rizikové faktory najdete v příbalovém letáku.

XENICAL 42x120mg tobolky

Xenical je lék na léčbu obezity, přičemž hlavní účinek spočívá v tom, že inaktivuje enzym zažívacího ústrojí – lipázu a díky tomu tělo nedokáže strávit přibližně 30% tuků přijímaných v potravě. Užívá se 1 tableta denně při jídle nebo hned po jídle, k vyhodnocení účinku léčby většinou dochází po 3 měsících užívání. Lék je nevhodný při onemocnění jater a v případech, kdy je zhoršená funkce trávení, které nedokáže dostatečně vstřebávat důležité látky z přijímané potravy. Další nežádoucí účinky jsou uvedené v příbalovém letáku.

Léky na hubnutí shrnutí

Jak vidíte, každý člověk, který se rozhodne zhubnout, může využít léky na hubnutí jako podporu snižování nadbytečných kilogramů. Výhodou je, že můžete vyzkoušet jak léky bez předpisu, tak na předpis, nejste tedy omezeni pouze na určitou skupinu produktů. Na druhou stranu byste neměli zapomínat, že pokud to myslíte s hubnutím vážně, měli byste změnit váš dosavadní jídelníček a zvýšit pohybovou aktivitu. Držíme vám palce!


Léky na hubnutí