Ketofit dieta recenze, diskuze a zkušenosti

Přinášíme skvělou zprávu pro všechny ženy, které touží po lepší postavě bez tukových zásob. Existuje totiž dieta, která je určena pouze pro ženy. My se v naší Ketofit dieta recenzi podíváme na to, jak a zda funguje. V závěru článku vás čeká diskuze o Ketofit dietě.

Základní princip Ketofit diety

Nosnou částí Ketofit diety je významné omezení konzumace sacharidů s vysokým glykemickým indexem. Tyto sacharidy se vyskytují například ve většině pekařských výrobků, ale také v ovoci. Současně se u této diety využívá dosažení stavu ketózy. Když se do ní lidské tělo speciální úpravou stravy dostane, tak začne spalovat tuky, aby získalo energii.

Jak Ketofit dieta funguje

Ketofit dieta je připravována každému zájemci o hubnutí na míru. Jídelníček je sestavený z osvědčených produktů provozovatelů Ketofit diety. Během tohoto procesu jíte 6 – 7 jídel denně. Aby tato forma diety opravdu fungovala, je nutné striktně dodržovat jídelníček a také konkrétní potraviny. Ty by měly být nakupovány u provozovatele této nabídky, jedině tak za výsledky Ketofit diety ručí. Dobu diety si můžete zvolit na 2 nebo 3 týdny.

Hlavní výhody Ketofit diety

 • dojde ke snížení chuti na jídlo a tím se omezuje pocit hladu
 • podpoří se spalování tuků místo toho, aby se ukládaly
 • tuky budou využity k tvorbě energie pro fungování organismu a pro vaše aktivity
 • pohyb je sice potřeba, ale určitě nemusíte dřít od rána do večera v posilovně
 • složení diety zohledňuje potřeby těla, takže mu nechybí žádné důležité látky
 • jídelníček je složený z přírodní stravy bez chemie

Vybrat si Ketofit

Hlavní nevýhody Ketofit diety

 • je sestavena pouze pro ženy
 • nelze pít alkohol
 • je doprovázena zápachem z úst – důsledek stavu ketózy
 • není vhodná pro těhotné a kojící ženy
 • je nutné dodržovat pitný režim, jinak můžou hrozit bolesti hlavy a zácpa
 • nelze ji aplikovat u bulimie a anorexie
 • je potřeba počítat s peněžními výdaji

Mezi další omezení patří, že není vhodná při některých onemocněních. Jedná se zejména o nemoci ledvin, jater, srdce, cévní a žilní choroby, cukrovku, závažné psychické choroby, dnu, žlučové kameny a poruchu metabolismu minerálů.

Výsledky Ketofit diety

U každé diety je samozřejmě důležité, aby zájemci o hubnutí svoji tělesnou váhu úspěšně snížili. Jestliže budete Ketofit dietu opravdu striktně dodržovat, výsledky se dostaví. Zhubnout můžete několik kilogramů, často i mnohem více.

Ovšem samotné zhubnutí během Ketofit diety není všechno. Důležité je také nově získanou tělesnou váhu udržet. To může být po skončení této diety poněkud složitější, neboť hrozí jojo efekt. Z toho důvodu je doporučován postupný přechod na jinou stravu. Jedná se o období 20 – 37 dnů od skončení Ketofit diety. K tomuto účelu poslouží nabízená „lehčí péče“, což je speciální jídelníček od provozovatele Ketofit diety.

Zkušenosti zájemců o hubnutí

Marta, 33 let, Přerov

Za pomoci Ketofit diety jsem za 3 týdny zhubla 8 kg. Jsem s výsledkem více než spokojena. Sice mě to stálo peníze, ale výdajů nelituji. Za tak krátkou dobu je výsledek opravdu výborný.

Tereza, 24 let, Praha

Trpěla jsem velkou nadváhou a hledala způsob, jak konečně zhubnout. Různé zaručené návody prostě nefungovaly. Nakonec jsem našla nabídku na Ketofit dietu. Za 3 týdny jsem shodila 14 kg, což je opravdu hodně. Jenže po skončení Ketofit diety jsem důsledkem jojo efektu rychle přibrala 7 kg. Když jsem se ptala výživové poradkyně, dozvěděla jsem se, že jsem měla na běžnou stravu přecházet postupně. Takže jsem udělala chybu.

Veronika, 46 let, Zlín

Výsledky se dostavily již po prvním týdnu. S každým dalším dnem jsem si uvědomovala, jak krásně hubnu. S žádnou jinou dietou jsem podobných účinků nedosáhla. Nakonec jsem snížila svoji tělesnou váhu o 11 kg.

Ketofit dieta závěr

Naše Ketofit dieta recenze potvrzuje, že za pomoci speciálních dietních opatření může zhubnout každá žena. Pokud je zdravá, není těhotná nebo nekojí. Přitom snižování nadváhy nestojí tolik úsilí, dokonce není nutné ani hodně cvičit. Jen je důležité, abyste po skončení režimu nepřešly ihned na běžnou stravu. Jedině tak eliminujete riziko jojo efektu.

Více o Ketofit dietě

Ketofit diskuze

Zapojte se níže v komentářích do diskuze i Ketofit dietě a sdělte ostatním své zkušenosti.

→ Vyzkoušet Ketofit ←

Ketofit dieta recenze, diskuze a zkušenosti


1 Comment

 • Hana

  4.1.2017 at 00:19

  Prodám tři týdení KetoFit dietu .Otevřené pouze dvě dozy ,jinak vše originál.Nevyhovuje mě .Cena dohodou ,původní cena 4.500,- Kontak ne telefonu 775642702