GS Condro Diamant a Forte

Bolesti kloubů jsou problémem nejen starších lidí, ale také osob, které mají těžkou fyzickou práci, aktivně nebo jen pro zábavu sportují, nebo trpí některým z onemocnění kloubů, jako je artritida. Tyto osoby pak mají možnost dosáhnout úlevy od bolesti či posílení zdraví svých kloubů pomocí doplňků stravy. Těch je na českém trhu velké množství. Patří mezi ně i GS Condro Diamant a Forte. Jejich recenzi uvádíme v tomto článku.

GS Condro Forte

GS Condro Forte je přípravek určený pro výživu a péči o klouby. Obsahuje látku, která je základním stavebním kamenem kloubů – glukosamin sulfát. Tato látka se za běžných podmínek produkuje v lidském těle sama. Mimo glukosamin obsahuje také vitamín C, který je důležitý na podporu tvorby kolagenu (ten se tvoří v kloubních chrupavkách).

GS Condro Diamant

GS Condro Diamant je ještě vylepšenou verzí GS Condro Forte, která navíc ještě přichází s další složkou zvanou Diamant Fortescin, která vyživuje klouby, ale i další pojivové tkáně, jako jsou vazy, šlachy, chrupavky atd. To znamená, že GS Condro Diamant pečuje nejen o klouby, ale také o ostatní pojivové tkáně. GS Condro Diamant je nejnovějším produktem řady Condro.

Obsah GS Condro

Obě dvě formy GS Condro obsahují:

 • Glukosamin sulfát – základní stavební kámen chrupavek a kloubů.
 • Vitamín C – je důležitý pro tvorbu kolagenu.

GS Condro Diamant navíc obsahuje:

 • Fortescin – pro výživu kloubů a dalších pojivových tkání.
 • Aescin – pro dostatečné krevní zásobení (ale i zásobení jinými tělními tekutinami) kloubů a pojivových tkání.

Pro koho je GS Condro vhodný?

GS Condro je určen nejen pro starší osoby, u kterých dochází ke zpomalení regenerace kloubů, ale také pro všechny osoby, které své klouby nadměrně zatěžují. Do této skupiny patří sportovci, těžce pracující lidé a také lidé s nadváhou (jejichž klouby musí nést mnohem větší váhu, než na jakou jsou uzpůsobeny). Dobré je také užívání tohoto přípravku po zlomeninách či jiných úrazech kloubů a kostí. GS Condro působí ve všech kloubech – v kolenech, obratlích, rukou a lopatkách. Výrobek je určen pro osoby od 12 let. Neobsahuje lepek, cukr ani laktózu.

Dávkování

Celá léčebná kůra s pomocí GS Condro trvá dva měsíce (užívat lze ale i nepřetržitě) – jedině po dlouhodobém užívání se můžete těšit z pozitivních účinků těchto přípravků. Poté můžete kůru 2-3 krát za rok opakovat, podle potřeby. Tablety se díky speciální technologii snadno polykají. Užívají se dvě tablety denně, ráno a večer, a nejlépe během nebo po jídle. Nezapomeňte tablety zapít dostatečným množstvím tekutin.

Výhody GS Condro

Z recenzí uživatelů se můžeme dočíst následujících výhod plynoucích z užívání GS Condro Forte nebo Diamant:

 • Odstranění bolestí kloubů.
 • Posílení kloubů.
 • Zvýšení pohyblivosti kloubů
 • Jednoduché užívání tablet.
 • Možno kombinovat s dalšími léky proti bolesti a zánětům (například s warfarinem).
 • Skvělý dárek pro prarodiče (schopnost regenerace s postupujícím věkem klesá).
 • Velmi málo negativních recenzí.
 • Žádné vedlejší účinky.

Nevýhody GS Condro

Některé recenze uživatelů nebyly úplně pozitivní. Zde je to, co uživatelé považují za nevýhody produktů GS Condro:

 • Vyšší cena (avšak srovnatelná s podobnými výrobky na trhu).
 • Nutnost užívat 2 tablety denně.
 • Nástup účinků až po dlouhodobém užívání (minimálně 2 měsíce).

Shrnutí

Kloubní výživa je vhodná jako lék i k přecházení problémů s klouby. GS Condro obsahuje látky, které jsou základními stavebními kameny kloubů a chrupavek, čímž je posilují, zvětšují jejich pružnost, sílu a prokrvení. Tím pomáhají odstraňovat bolesti kloubů, ale působí jako prevence proti těmto bolestem. Celkově tak zlepšují stav kloubního i pojivového aparátu.

GS Condro Diamant a Forte


Categories Pro zdraví Recenze