Erexan recenze, zkušenosti, diskuze

Problémy s erekcí již dávno nepostihují jenom pány v pokročilejším věku. Hektický a často nezdravý životní styl se podepisuje na lidském zdraví. Proto se s erektilní dysfunkcí potýkají i mladší ročníky mužů. Na situaci zareagovaly farmaceutické firmy, které nabízejí různé speciální preparáty. Naše Erexan recenze představuje jeden z nich.

Co je Erexan

Jedná se o výživový doplněk stravy, který je primárně určený na podporu erekce a omezení negativního vlivu nedostatečné výdrže při pohlavním styku.

Skládá se z několika hlavních látek:

 • L-Arginín – podílí se na tvorbě oxidu dusného, jenž uvolňuje průtok krve v cévách. Jde o nejdůležitější součást produktu. Podporuje pevnost ztopoření.
 • L-citrulin – udržuje hladinu L-Arginínu. Tím pomáhá prodloužit délku milování.
 • L-Lysin – aminokyselina L-Lysin má podíl na schopnosti opakovaného pohlavního styku, neboť pomáhá organismu vytvářet hormony odpovídající za regeneraci.
 • Extrakt z Tribulus Terestris – tato rostlina má přímý vliv na dostatečnou hladinu testosteronu v mužském těle. Tento pohlavní hormon ovlivňuje chuť na sex a schopnost erekce.
 • L-Ornytin –aminokyselina L-Ornytin má stimulační vlastnosti, které účinkují na lepší uvolňování testosteronu.
 • Extrakt z Maca – rostlina Maca má dobrý vliv na potenci, erekci, tvorbu spermií a celkovou energii potřebnou pro milostné aktivity.

Erexan a jeho hlavní výhody

 • Bez lékařského předpisu – nikdo se proto nemusí před lékařem stydět za to, že Erexan potřebuje. Navíc není nutné ztrácet čas čekáním před vstupem do ordinace.
 • Rychlý účinek – první vlivy přípravku jsou pociťovány během 30 minut po užití. Plný účinek nastupuje do 60 minut.
 • Dlouhá doba účinku – vliv Erexanu může trvat až 36 hodin!
 • Statisticky ověřeno – uvádí se, že až 71% mužů pocítilo výrazné zlepšení erekce. 64% pánů zase potvrdilo, že se u nich zvýšilo libido.
 • Možnost dlouhodobého užívání – velkou výhodou přípravku je možnost ho užívat dlouhodobě. Neobsahuje totiž žádné látky, kvůli kterým by bylo nutné užívání přerušovat.
 • Nejen při poruchách erekce a předčasné ejakulaci – Erexan se může brát i pro podporu celkové síly a výkonnosti, jejichž příliv lze při milostných aktivitách využít.

Největší nevýhody Eraxanu

 • Pozor na alkohol – při užívání Erexanu se nesmí ve větší míře konzumovat alkohol. Ovšem rozumná míra by neměla vadit.
 • Není pro každého – užívání tohoto doplňku má svoje omezení. Nesmí ho užívat ženy. Zakázaný je mužům do věku 18 let a všem pánům jakéhokoliv věku, kteří mají nějakou kardiovaskulární nemoc. Zakázaný je také při alergii na jakoukoliv složku Erexanu.
 • Musí se platit – každý zájemce o doplňky stravy musí počítat s tím, že za ně zaplatí. Nejinak je tomu i v případě Erexanu. Naštěstí to není nijak dramatická částka. Při největším balení 60ks tablet vychází jedna tableta na 40 Kč. To za kvalitnější milostný zážitek není moc.

Dávkování Erexanu

Doporučené dávkování Erexanu jsou maximálně 2 tablety denně. Jestliže jste si preparát zakoupili poprvé, určitě začněte s 1 tabletou. Uvidíte, jak bude působit. Následně se rozhodnete, zda zůstanete u 1 tablety nebo dávkování navýšíte na maximální počet 2 tablet.

Zkušenosti s Erexanem

František, 53 let, Praha

Díky Erexanu jsem znovu objevil krásu z milování. Několik posledních let jsem trpěl problémy s erekcí, které tento preparát vyřešil. Stačí mi 1 tableta a užívám si jako za mlada.

Vladimír, 67 let, Ostrava

Erexan mi vrátil sebevědomí. Mám mladší ženu a poslední dobou jsem získal pocit, že jí nestačím. Začal jsem brát rovnou 2 tablety a cítím se díky nim plný síly. Moje výkonnost vzrostla a partnerka se nestačí divit.

Jaromír, 41 let, Hradec Králové

Poslední dobou jsem měl díky stresu v práci problémy se ztopořením. Nechtěl jsem jít k lékaři, proto jsem hledal volně dostupné léky. Narazil jsem na Erexan a rozhodl se ho vyzkoušet. Určitě mi pomohl, pohlavní styk je nyní mnohem lepší.

Erexan recenze závěr

Doufáme, že na základě naší Erexan recenze si může každý udělat obrázek, co preparát nabízí. Důležité je, abyste to s jeho užíváním nepřeháněli a dodržovali doporučené dávkování. Pokud spadáte do kategorie lidí, pro které není vhodný, vyberte si jinou formu podpory vašeho milostného života.

Objednat Erexan zde

Erexan recenze, zkušenosti, diskuze


Categories Pro zdraví Recenze