Emulips Forte recenze

Říká se, že většina žen (až 80 %) někdy drželo dietu. Držením diety tady rozumíme snahu dosáhnout cílové hmotnosti, nikoli celkovou změnu životního stylu, která je pro udržení váhy rozhodující. S každou další dietou ale dochází k pomalejším a pomalejším výsledkům – hubnutí jde pomaleji. Nejen pro ženy, které již dietu držely, ale také pro nováčky v dietách je určen Emulips Forte. Ten totiž ulehčuje trávení.

Emulips Forte – složení

Základní složkou Emulips Forte jsou výtažky z řepkového oleje, čímž do svého těla dostanete dávku kvalitních tuků (tuky jsou prospěšné například i pro mozek člověka, který se z 60 % skládá z tuku). Dalšími složkami jsou emulgátory přírodního původu a vitamín E, které mají zajistit zdraví trávicího traktu a zvýšení jeho schopnosti vstřebávat živiny a tuky. Mimo to obsahuje také extrakty z bylin, které taktéž pozitivně působí na trávicí ústrojí – máta peprná, lékořice lysá a hořec žlutý. Nejen pro lepší chuť tvoří obsahové složky anýzový olej.

Kdo může výrobek užívat?

Emulips Forte je určen jako doplněk již zdravého způsobu života – podpoří vás například v začátcích a průběhu diety. Není určen pro lidi, kteří věří, že pouze s pomocí tohoto výrobku se jim může podařit zhubnout. Je zapotřebí si uvědomit, že klíčová je zdravá strava a pohyb. Emulips Forte pomáhá řešit také problémy v oblasti trávicího systému – jako je bolest žaludku, obezita, nadváha, zácpa, ale také průjem. Navíc působí příznivě na cukrovku, snižuje cholesterol a deprese.

Výhody užívání Emulips Forte

Souhrnně můžeme označit Emulips Forte jako pomocníka s trávicími problémy. Jak už bylo řečeno, Emulips odstraňuje obtíže, jako je zácpa, průjem, pálení žáhy, křeče či bolesti břicha. Usnadňuje vstřebávání tuků a jejich odstraňování ven z těla, čímž snižuje nadváhu a zároveň zefektivňuje funkci celé trávicí soustavy. Celkově zlepšuje vstřebávání důležitých živin, což se příznivě projevuje také na celkovém zdraví člověka (chudokrevnost, vysoký cholesterol, zlepšení produkce žluči, detoxikace jater, zlepšení spánku, proti únavě, ale také nervová a dýchací soustava).

Podávání

Emulips Forte se prodává ve formě kapek, které užíváte buď samotné, nebo v oblíbeném nápoji či nakapané na pečivu či jiné potravině. Dospělí užívají 10-20 kapek 1-3 krát denně, děti od tří let pouze 10 kapek jednou denně. Emulips Forte se užívá po jídle, je potřeba ho zapít dostatečným množstvím denně. Denní příjem tekutin by měl být 2-3 litry.

Cena a balení Emulips Forte

Kapky Emulips Forte se prodávají v několika velikostech. 50 ml tohoto výrobku zakoupíte za cca 400 Kč, 120 ml pak za cenu 850 Kč. Pokud budete užívat pouze jednu dávku po dvaceti kapkách denně, tak vám menší balení vydrží na více než tři měsíce (cca 100 dní). Dá se tedy říci, že měsíc užívání tohoto doplňku stravu stojí cca 120 Kč. To znamená, že Emulips Forte patří mezi cenově dostupné produkty.

Recenze uživatelů

Recenze uživatelů se tak jako i u jiných výrobků liší. Existují uživatelé, kteří jsou s ním spokojení, stejně tak jako lidé, kteří prostředek nazývají „placebo“ efektem. Na druhou stranu si ale žádný z uživatelů nestěžuje na žádné nežádoucí účinky.

Pozitivní hodnocení

  • V jedné recenzi zaznělo, že paní zhubla o 6 kg, aniž by jinak upravovala svůj jídelníček.
  • Lepší krevní tlak, žádné problémy s pálením žáhy.
  • Psychická pohoda.

Negativní hodnocení

  • Výrobek nezaručuje zhubnutí.

Emulips Forte – závěr

Ačkoli pomocí samotného Emulips Forte nezhubnete, můžete ho užívat jako podpůrný prostředek své diety. Užívat ho mohou i lidé, kteří se zhubnout nesnaží, ale trpí nějakými obtížemi trávicího ústrojí. Jeho užívání je totiž bezpečné, nevhodné je pouze pro děti, které jsou mladší než 3 roky.

Emulips Forte recenze


Categories Recenze