CGA800 recenze

CGA800 – pod tímto až záhadným názvem se skrývají pilulky na hubnutí. Když si zadáte tento název do internetového vyhledávače, vykoukne na vás spousta článků hodnotící, zda je CGA800 vhodné na hubnutí, ale zároveň čtete něco ve smyslu „Hazard se zdravím?“. Jak to tedy s CGA800 skutečně je, se dozvíte z tohoto článku.

Kyselina chlorogenová

Hlavní složkou CGA800 je kyselina chlorogenová. Ta je zodpovědná za množství hladiny adiponektinu, což je hormon, který je vylučovaný do krve prostřednictvím tukových buněk. Už tato věta by vám měla prozradit, že když si zahráváte s něčím, co může ovlivnit produkci hormonů týkající se krve, zahráváte si také s celkovým zdravím svého organismu. CGA800 jsou založeny na tom, že zvyšují právě množství tohoto hormonu, čímž způsobují snižování nadváhy.

Jak CGA800 funguje?

CGA800 funguje prostřednictvím ovlivňování již zmíněného hormonu adiponektinu, který je získán ze zelených kávových zrn. Přípravek funguje i bez držení diety (tedy úpravy dosavadního jídelníčku) a bez cvičení. Pomáhá spalování tuků a snižuje chuť k jídlu. Dále zrychluje metabolismus a také zlepšuje trávení. Pozitivně se projevuje také na hladině vašeho cholesterolu a úrovně energie. Prostřednictví CGA800 můžete do svého organismu doplnit i tolik potřebnou vlákninu, minerály a vitamíny.

Výhody CGA800

 • Spalování tuků.
 • Zrychlení metabolismu.
 • Snížení chuti k jídlu.
 • Zvýšení energie.

Nevýhody CGA800

 • Cena: jedno balení o obsahu 30 tablet stojí okolo 990 Kč. Pokud denně budete užívat dvě předepsané tablety, na měsíc tak budete potřebovat dvě balení CGA800. To jsou téměř 2000 Kč měsíčně.
 • Účinky se neprojevují u všech uživatelů stejně.

Shrnutí

Závěrem tedy můžeme říci, že mít krásnou postavu stojí za to. Ano, budeme sklízet obdivné pohledy, ale jen do té chvíle, než se objeví některé další vedlejší (zdravotní) problémy spojené s užíváním tohoto přípravku. Zkuste se tedy zaměřit na celkovou změnu svého životního stylu, zařaďte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny, jezte celkově zdravěji a pokuste se sportovat. Uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. A nezapomeňte – nedržíte dietu, změnili jste životní styl!

CGA800 recenze


Categories Recenze

1 Comment

 • Hana zitkova

  23.8.2018 at 17:36

  Ruším urychleně objednávku!