CaliVita recenze

Společnost CaliVita je rozhodujícím faktorem na trhu s potravinami již více než 20 let. Během tohoto období došlo k několika změnám v podmínkách průmyslu i na trhu, ale navzdory všem negativním účinkům – ať už přísnějším předpisům nebo prohlubující se hospodářské krizi – nezměnila firma na svých výrobcích nic, co by se negativně projevilo na kvalitě. Jaké doplňky stravy firma nabízí?

O společnosti CaliVita

Tam, kde je to technologicky možné, používá firma zejména přírodní suroviny. Z těchto surovin vybírá takové látky, které mají co nejvyšší možný poměr účinných látek. Tyto látky jsou v rámci jednoho doplňku stravy vyváženy tak, aby se vzájemně doplňovaly a podporovaly. Výroba podléhá legálním ukazatelům a také pravidelné kontrole FDA (US Food and Drug Administration). Společnost CaliVita vyrábí nejen doplňky stravy, ale také kosmetické výrobky.

Doplňky stravy

Jaké doplňky stravy si tedy můžete od firmy CaliVita koupit? Je jich spousta, a tak vyjmenujeme jen některé z nich:

Antioxidanty

Antioxidanty patří mezi zdraví přínosné látky, které na sebe dokážou vázat volné radikály a odvádět je tak ven z těla. Tím předchází vzniku nejrůznějších chorob, včetně běžného nachlazení, rakoviny či nádorů. Velmi známé jsou z této řady například:

  • Lutein Plus: což je výrobek speciálně vytvořený na podporu zdraví očí. Užívá se pouze jedna tableta denně a kromě luteinu obsahuje také vitamín C a A, výtažky z borůvek (které jsou samy o sobě silným antioxidantem) a zeaxantin.
  • Smokerade: tento doplněk stravy působí jako podpora pro celkové dýchací ústrojí člověka. Užívat ho tak mohou primárně kuřáci, avšak je vhodný i pro nekuřáky. Obsahuje vitamíny C a E, selen, zinek, kyselinu elagovou, kajenský pepř, výtažek ze zeleného čaje a koenzym Q10.
  • Liquid Chlorofyl: Chlorofyl se nejčastěji vyskytuje v tmavě zelených rostlinách. Používá se při detoxikaci a překyselení organismu, je silný antioxidant působící v játrech. Tento doplněk stravy obsahuje pouze chlorofyl a další látky jen ve velmi malém množství.

Multivitaminy

Multivitaminy zahrnují komplex různých vitamínů v rámci jednoho produktu. Jsou prospěšné pro různé oblasti lidského zdraví. Od firmy CalaVita můžeme koupit například tyto multivitaminy:

  • Vitamíny podle krevních skupin: nedávné studie prokázaly, že každá krevní skupina si vyžaduje trochu jiný poměr vitamínů a minerálů. Proto si i vy můžete vybrat ten multivitamin, který je pro vás nejlepší.
  • Infant Formula: jedná se multivitaminy, které jsou určeny pro děti do 6 let, pro jejich zdravý vývoj – a to jak fyzický tak i psychický. Obsah tohoto doplňku stravy jsou vitamíny A, B, C a E.

Podpora trávení

Do této skupiny patří doplňky stravy, které prospívají zdraví střev a žaludku, probiotika atd. Mezi nimi jmenujme:

  • AC-Zymes: patří právě mezi doplňky stravy, které napomáhají zdraví střev, dokážou odvrátit škody způsobené alkoholem, nezdravou stravou či léky, jako jsou antibiotika. Obsahují 2 miliardy bakterií, včetně Lactobacillus acidophilus.
  • Digestive Enzymes: se používají na podporu celkového trávení, například při nedostatku žaludečních šťáv. Obsah je následovný: pankreatin, semena fenyklu, kurkuma, pepsin, kyselina glutamanová, papain, bromelin atd.

Hubnutí

Každá žena byla někdy v pokušení, koupit si zázračný doplněk stravy, který by jí pomohl zhubnout. Žádný doplněk stravy sice neudělá celou práci sám, dokáže ale snahu za štíhlejší postavou podpořit. Sem patří přípravky:

  • Slim Formula: podpoří účinky redukční diety, zejména díky obsahu extraktu ze zeleného čaje a kofeinu.
  • XShape.

Kosmetika

Zdraví a vnější krása spolu souvisí. Proto přišla firma CaliVita také s řadou přírodních kosmetických přípravků – od pleti, až po vlasy.

Závěrem

Pokud jste příznivcem přírodních doplňků stravy, pak už jste se se značkou Calivita určitě setkali. Její výrobky jsou u nás velmi rozšířené a oblíbené.

CaliVita recenze


Categories Pro zdraví Recenze