Bylinky na hubnutí

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (5 hlasů, průměr: 4,60 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Pokud uvažujete o tom jak zhubnout, neměli byste zapomínat na podpůrné prostředky, které vám s tímto zásadním krokem můžou pomoci. Mezi takové patří bylinky na hubnutí, jenž dokážou očistit lidský organismus od toxických látek a umožnit tak správné metabolické procesy, dále umí podpořit spalování tuků a dodat fyzickou a psychickou energii, pokud budete unaveni a ztratíte chuť ke cvičení. Jestliže vás zajímá, které bylinky a přírodní produkty to jsou, čtěte dále.

Detoxikace organismu

Kustovnice čínská – Goji

Bylinky na hubnutí - Kustovnice čínská (Goji)Plody Goji patří mezi jedny z nejvíce účinných detoxikačních přírodních prostředků, s jakými se můžete setkat. Detoxikace organismu pomáhá lidskému tělu se zbavit škodlivých látek, které často blokují metabolické procesy odpovídající za odbourávání tuků. Goji má navíc nízký glykemický index, proto pokud je budete jíst, prodlouží se doba, za kterou pocítíte hlad, což se při hubnutí rozhodně počítá.

Více – Goji Kustovnice čínská

Koupit můžete zde

Pampeliška

Smetanka lékařská, známá též jako pampeliška, patří mezi běžné byliny na hubnutí, má jemný projímavý účinek, čehož lze velmi dobře využít při očistě střevního systému, který je často zanesený různými nevhodnými látkami. Tyto nánosy omezují vstřebávání zdraví prospěšných látek, což má nedobrý dopad na lidské zdraví a také na proces hubnutí, jelikož když tělo nedostává důležité látky, má problémy s odbouráváním tuků / metabolismem. Hlavně na jaře můžete vyzkoušet pampeliškový salát a v průběhu celého roku pampeliškový čaj.

Podpora spalování tuků

Zelená káva

Bylinky na hubnutí - Zelená kávaZelená káva známá též pod svým anglickým názvem Green coffee patří do skupiny oblíbených přírodních spalovačů tuků. Pokud budete zelenou kávu pravidelně konzumovat, podpoříte svoje hubnutí, protože její látka, konkrétně kyselina chlorogenová, způsobuje pokles hladiny krevního cukru, na což tělo reaguje kompenzací ve formě spalování uložených tuků. Zelenou kávu můžete zakoupit ve formě nápoje nebo tablet.

Koupit můžete zde

Chilli papričky

Bylinky na hubnutí - Chilli papričkyPokud máte rádi kořeněná a pálivá jídla, určitě oceníte, že chilli papričky podporují spalování tuků, za což odpovídá látka kapsaicin. Na tomto místě je potřeba si uvědomit, že jedině pravidelná konzumace této látky může v hubnutí pomoci, ale současně je jasné, že příliš velký počet chilli papriček na jídelním stole by vám brzy přivodil zažívací obtíže. Z toho důvodu je nejlepší zakoupit chilli papričky v tobolkách, kde je toto riziko eliminováno.

Koupit můžete zde

Dodání energie na cvičení

Maca

Bylinky na hubnutí - MacaPeruánská bylina maca patří mezi skvělé životabudiče zejména v oblasti psychických sil, přičemž si možná říkáte, jak souvisí psychika s fyzickým cvičením. Je potřeba si uvědomit, že pokud je tělo unavené po cvičení, často se to projevuje i v mentální a psychické sféře, kdy by člověk nejraději spal a nic nedělal. Právě zde přichází na řadu Maca, jenž pomůže psychické a částečně i fyzické výkonnosti, kterou lze snadno užívat v tobolkách.

Koupit můžete zde

Konopné semínko

Bylinky na hubnutí - Konopné semínkoKonopné semínko podporuje růst svalové hmoty a pokud budete mít pevné a vyvinuté svalstvo, tak v sobě najdete mnohem více síly k pravidelnému a efektivnímu cvičení. Za tímto vlivem konopného semínka stojí vysoký obsah bílkoviny, kterou semínka obsahují. Nejlepší je koupit loupaná semínka, která se již nemusí před konzumací nijak složitě upravovat.

Koupit můžete zde

Co je ještě při hubnutí za pomoci bylinek a přírodních prostředků důležité?

Samotné bylinky a dary přírody vás při snižování nadváhy můžou podpořit, ale sami o sobě vás uloženého tuku zbavit nedokážou. Proto jim musíte co nejvíce pomoci změnou vaší životosprávy, přičemž na prvním místě musíme zmínit pravidelný pitný režim – v průběhu dne vypijte nejméně 2,5l čisté neperlivé vody. Dále je důležité upravit jídelníček tak, abyste tělu umožnili zhubnout, tedy nejíst nezdravé a vysokokalorické potraviny. Důležitou součástí hubnutí je pravidelné cvičení 3x týdně v délce 1 hodiny.

Bylinky na hubnutí shrnutí

Díky našemu článku již víte, že příroda má pro vás mnoho bylinek na hubnutí, záleží jenom na tom, které si vyberete. Jestliže jste se pro snižování nadváhy za pomoci bylinek rozhodli, dlouho neváhejte, bylinky si kupte a začněte hubnout!


Bylinky na hubnutí


2 komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.