Bomeo recenze

Držet dietu může být věda. Snažíte se dosáhnout určitého množství živin a přitom se chcete vlézt do počtu kalorií, které můžete za den sníst. Zjistíte tak, že držet dietu je o spoustě počítání a řadě uvažování. Ať už držíte jakoukoli dietu, vždycky je potřeba zvážit, zda vám váš jídelníček poskytuje všechny živiny, které potřebujete. Bomeo – talíř zdravého života, by vám měl nabídnout optimální příjem kalorií současně s dostatečným množstvím živin.

Co je Bomeo?

Bomeo je hubnoucí program, který garantuje zhubnutí až 25 kg za 9 měsíců. Protože se jedná o pozvolné hubnutí, mohli bychom konstatovat, že hubnutí je zdravé. Toto tvrzení podporuje také výrobce, který tvrdí, že celý program zdravého talíře vymysleli lékaři. Nejedná se o dietu, ale o změnu životního stylu. V rámci programu Bomeo se stanete členem klubu, máte přístup k odbornému poradci a další výhody.

Základní balíček Bomeo

Základní balíček Bomeo – talíř zdravého života obsahuje následující části: metodiku (tedy jak na hubnutí prostřednictvím stravy, pohybu a odpočinku), porcelánový talíř (s vyznačením, kolik živin má každý talíř obsahovat – vidíte například, že polovina talíře je tvořena zeleninou a ovocem, čtvrtinu tvoří bílkoviny, další čtvrtinu sacharidy a tuky), knihu Průvodce zdravým životním stylem, Jídelníček na 14 dní, výživového poradce po telefonu (který vám může poradit v případě nejasností nebo vám poradí další recepty).

Bomeo – poměr živin

Jaký je tedy základní poměr živin každého Bomeo talíře? 45 % tvoří vitamíny a minerály, což vlastně znamená ovoce a zeleninu. Tyto složky potravy se rychle tráví a doplníte si díky nim i množství vlákniny, jejíž příjem je u většiny jedinců příliš nízký. 25 % každého jídla by měly tvořit bílkoviny. Ty se obvykle nachází v masu, vejcích či luštěninách. 25 % tvoří sacharidy, které bychom mohli jednoduše popsat jako přílohu (brambory, rýže, těstoviny, pečivo). Zbytek, tedy 5 % tvoří tuky. Pozor ale, jedná se o zdravé tuky, které jsou obsaženy například v avokádu, olivách, oříšcích, ale také v olivovém či kokosovém oleji.

Bomeo – výhody

  • Zdravý jídelníček.
  • Dostatečné množství živin bez jakéhokoli počítání.
  • Pohodlné stravování bez přemýšlení nad počtem kalorií.
  • Pomoc výživového poradce.
  • Celkové vylepšení zdraví.
  • Větší množství energie.

Bomeo – nevýhody

  • Vysoká cena 2 650 Kč – základní balíček Bomeo (avšak platíte jednorázově, bez dalších poplatků).
  • Jídelníček v rámci programu je pouze na 14 dní.
  • Vaše pevná vůle je nezbytností – musíte se vzdát nezdravých jídel a cukrů.
  • Bomeo není žádný převratný produkt, obsahuje všechny známé informace o zdravé výživě, které jsou volně dostupné na internetu.

Recenze uživatelů

Jako u každého výrobku se uživatelé dělí na dvě části – na ty, kterým talíř Bomeo pomohl a na ty, kterým ne. Uživatelé, kteří si Bomeo chválí, si všimli nejen úbytku hmotnosti, ale také lepší kvality kůže a vlasů, větší energie a také lepšího celkového zdraví. Na druhou stranu někteří uživatelé, kteří si Bomeo koupili, si stěžují na to, že tyto informace si mohli v podstatě najít kdekoli na internetu a zdarma.

Shrnutí

Bomeo – talíř zdravého života je zdravý životní styl, který vás má naučit, jak žít zdravě. Opírá se o tři základní pilíře: stravování, pohyb a odpočinek. Hubnutí s Bomeem je jednodušší, protože v rámci přiloženého talíře máte k dispozici údaje o živinách, které by každý váš talíř měl obsahovat. Využít také můžete znalosti odborného poradce. Protože se v rámci programu naučíte zdravě stravovat, můžeme tento program zhodnotit jako dlouhodobý a bez jojo efektu.

Bomeo recenze