Blendea Supergreens recenze

Název Blendea Supergreens je odvozen z toho, že se v podstatě jedná o vyváženou směs čtyř zelených superpotravin. Tato směs vám má pomoci detoxikovat organismus, doplnit důležité živiny, podpořit vaši snahu zhubnout, zvýšit celkovou energii a také posílit imunitu. Jak funguje, co skutečně obsahuje a jak jsou s ní uživatelé spokojeni? To se dozvíte z této recenze.

Co je Blendea Supergreens?

Blendeu si můžete koupit ve formě zeleného prášku. Jedná se o směs, která vám má pomoci zlepšit své zdraví. Užívat ji mohou téměř všichni – je to bezlepková směs, bez laktózy, v BIO kvalitě, bez přidaného cukru, bez jakýchkoli živočišných látek (takže je vhodná pro vegany) a bez tepelné úpravy (vhodné pro raw stravování).

Obsah

Jak už bylo řečeno v úvodu, jedná se o směs čtyř zelených superpotravina – zeleného ječmenu, spiruliny, chlorelly, mladé pšenice a pro dochucení zde najdete také mátu.

Zelený ječmen

Zelený ječmen se vyrábí z mladého ječmene. Ač se zralý ječmen řadí mezi potraviny, které obsahují lepek, mladý (zelený) ječmen je zcela bezlepkový. Takže je vhodný i pro lidi trpící celiakií. Tato látka je vhodná pro detoxikaci organismu (zbavení organismu škodlivých látek).

Mladá pšenice

Také mladá pšenice je bezlepková. Pomáhá detoxikaci organismu, zlepšuje imunitu (pomáhá odvádět bakterie a viry ven z těla a odstraňuje překyselení organismu), zlepšuje kvalitu spánku a tím napomáhá i proti únavě.

Chlorella

Řasa chlorella je významná obzvláště díky svým antioxidačním vlastnostem – dokáže na sebe vázat škodlivé volné radikály v těle a vyvést je z těla ven. Tím předchází vzniku nejrůznějších nemocí, včetně nádorů, a podporuje tak imunitu člověka.

Spirullina

Sinice spirulina je taktéž antioxidantem, jenž posiluje imunitu člověka a bojuje proti předčasnému stárnutí. Spirullina podporuje prokrvení těla, čímž napomáhá od studených rukou a nohou.

Užívání Blendea Supergreens

Užívání této směsi je velice jednoduché. Blendea Supergreens je ve formě prášku a jako takovou ji jednoduše rozmícháte ve vodě nebo ve svém smoothie či jogurtu. Užíváte 1-2 malé čajové lžičky ráno, ještě před snídaní.

Výhody

 • Výhodou je snadné užívání – stačí jedna porce denně.
 • Čistě přírodní obsah.
 • Pohodlná kombinace zdraví prospěšných látek.
 • Detoxikace organismu.
 • Lepší metabolismus.
 • Doplnění důležitých živin.
 • Více energie – pomoc proti únavě.
 • Pomáhá zhubnout.
 • Vše je v BIO kvalitě.

Nevýhody

 • Nevýhodou může být jemná pachuť chlorelly a spiruliny, které tak trochu připomínají rybinu (jedná se o řasy).
 • Nevýhodou je vyšší cena – jedno balení vyjde na měsíc a stojí 499 Kč.
 • Neměly by užívat těhotné a kojící ženy a děti do 3 let.

Recenze uživatelů

Uživatelé, kteří čekali „odpornou“ chuť řasy či sinice Blendea příjemně překvapila svou svěží mátovou chutí. Někteří si ale stěžují na to, že balení je příliš malé (vydrží pouze jeden měsíc) a navíc uzávěr plechovky je nepraktický. U některých lidí se vyskytly alergické reakce (vyrážky na kůži), ale také bolesti hlavy, návaly horka atd. Na to má ale výrobce radu – někteří lidé si déle zvykají na příliš silné složení, proto se doporučuje ze začátku menší množství.

Shrnutí

Tato směs zelených superpotravina je co se užívání týká bezpečná. Všechny její čtyři složky si můžete koupit v lékárně či obchodě se zdravou výživou zvlášť. Avšak Blendea Supergreens už má tyto superpotraviny namíchané v tom správném poměru. Blendea je dobrým řešením pro ty, kdo váhali nad tím, kterou z těchto superpotravina zvolit – vždyť každá z nich má trochu jiné účinky. Takhle získáte výhody všech čtyř superpotravin najednou.

→ Vyzkoušet Blendeu ←

Blendea Supergreens recenze